Вимагає відповіді

IPTV на телевизоре Samsung, модель UA48H6200AK

Есть ли возможность смотреть IPTV на телевизоре Samsung, модель UA48H6200AK

Smart TV есть. В магазине приложений нет программы ЛанетTV.

Коментувати

Коментарі (5)

фото
1

Встановлення додатка Ланет.TV можливе на телевізори Samsung 2017 року випуску та новіших, на яких використовується ОС Tizen 3.0 та вище. В магазині додаток доступний в тому разі, якщо телевізор придбаний в офіційного дистриб'ютора, тобто з відповідною для України прошивкою.

Щодо вказаної Вами моделі UA48H6200AK уточнили інформацію у офіційного представника Samsung в Україні.

Це не сертифікована модель 2014 року. Має операційну систему ORSAY. Не сертифікована - це техніка яка адаптована для продажу в іншій країні та не була офіційно представлена в Україні.

фото
1

Я уверен, что я не один такой пользователь с такой проблемой. Сертифицированная она или нет, покупалась в Украине. Почему другие провайдеры (айпи нет, билинк, воля и тд.) смогли установить свои приложения в магазин приложений, а Вы не можете? Видимо Вам наплевать на своих пользователей.

фото
1

Дуже шкода, що у Вас склалася така думка. Ми працюємо офіційно й в межах діючого законодавства України. Наш додаток є в магазині і доступний на території України, й відповідно для пристроїв які сертифіковані для України. Причина недоступності додатка у Вашому випадку Вам вказана. Проте навіть якщо не зважати на цей момент, то вказана Вами модель не відповідає системним вимогам: 2017 рік випуску та новіший, з ОС Tizen 3.0 та вище.

фото
1

Так а як можна запустити IPTV сторонніми додатками? Є пряме посилання на файл плейлиста?

фото
2

Щодо стронніх додатків не надаємо консультацію, їх дуже багато і додавання плейлистів на них різне - лише звертайтесь до технічної підтримки додатку. Сам плейлист можете завантажити на сайті https://lanet.tv/playlist/.

фото