З відповіддю

Почему отключили Футбол+ в Ивано-Франковске?

Коментувати

Коментарі (14)

фото
1

​​В связи с тем, что с каналом \"Футбол+\" у нас в конце 2012 года закончился срок действия договора и продлевать мы его не стали по финансовым причинам. На его частоте пользователи Сети Ланет теперь имеют возможность просматривать канал Music Box UA.

фото

Не только футбол + выключили. Нтв и тв 1000 тоже. Бесплатные каналы на их место вставили. Давайте абонплату уменшайте !!!!!! Хотите за бесплатные каналы бабки получать

фото

а когда в Ивано-Франковске в ланет будет цифровое вещание ?

фото

​главное : бесплатного дерьма полным полно, а что-то хорошее вырубили

фото

ПОКРАЩЕННЯ! (с)

фото

Шановне керівництво "ланет" поверніть нам телеканал. Коли я укладав з вами договір, розраховував продивлятись саме цей канал. Виходить "кидалово" якесь ,а не компанія, зберігайте свою репутацію, а не втрачайте.

фото

через цю шарашкіну кантору тепер інші кабельщики не хочуть в будинок заходити, тіпа у вас вже є, організовуєм масове відключення для цього. Або працюйте нормально, або закрийтесь нах і не нервуйте людей..

фото
1

​​Для перегляду користувачам у м. Івано-Франківськ ми пропонуємо ряд спортивних каналів, серед яких є профільні по футболу канали: Хокей, Спорт1, Футбол, EuroSport, EuroSport2.

Бажаємо всім приємних переглядів.

фото

Так ви плануєте цифрову трансляцію, чи ні ?

фото

Шановний Контент менеджер Микола Андрущенко дякую Вам за змістовну відповідь, але користувачі в Івано-Франківську укладали договір з компанією "Ланет" у 2012 році з метою продивлятись ще один профільний канал по футболу "футбол +" і ми його, таки продивлялись з "приємністю"). Нажаль з настанням 2013 позбулись такої можливості, чим дуже розчаровані, що і виказуємо в даній темі. Чесно кажучи, навіть стали задумуватись про зміну оператора. Благо на ринку вибір є, можливо інші компанії будуть більше звертати увагу на прохання клієнтів. Дякую за увагу

фото
1

тепер щей поміняли канал "футбол1" на "спорт" для чого:??? поверніть Футбол....

фото
1

якщо не буде нормально відфільтровано канали, буду робити все можливе щоб всі знайомі і не тільки відключалися масово від обслуговування...

фото
1

Про зміну каналів вже неодноразово повідомлялось на сайті та в соціальних мережах. Зміна каналів відбулася у зв'язку зміни їх дистрибуції.

фото
1

Я немаю часу заходити часто на сайт. Тоді для чого платити. Мені тільки ці канали і потрібні. Тепер не маю сенсу