З відповіддю

Підключення за адресою пров.Чеховський 2 (Київ) призупинене?..

Доброго дня, панове.

Одразу до справи. У моєму під'їзді вже кілька місяців як змонтовані ящики з кабелями, але роботи по підключенню (візуально) призупинилися... Річ у тім, що я чекаю підключення ще з літа, але щомісяця техпідтримка (044-499-79-68) обіцяє "підключення через місяць" (жаль визнавати, але це, схоже, стандартна відмовка). Був би вдячний якби Ви повідомили мені термін остаточного підключення Інтернету і ТБ від ЛАНЕТ, оскільки мені буде необхідно паралельно ще й розірвати договори з Укртелекомом ( ОГО! ) і Волею-Кабель (ТБ), що, звісно ж, варто робити завчасно. Я маю намір надати заявку на підключення до Вашої мережі як тільки рахунок у термінах піде на дні, але не раніше. Дякую за розуміння.

P.S. Чи не могли б Ви вказати причину затримки при підключенні будинку (непрокладена магістраль / нестача мережевого обладнання / недостатня кількість заявок (як статистична кількість бажаючих підключитися) / зміна статусу будинку на "неперспективний щодо розвитку мережі")? Це, гадаю, допомогло б встановити реальний термін можливості підключення.

Коментувати

Коментарі (1)

фото
1

Задержка в подключении Вашего дома связана с тем что мы не можем проложить оптический кабель через дом по адресу Гоголевская 2а (ведется замена кровли и всех несущих конструкций), а через него подается сигнал на все дома в этом районе (в том числе и на Ваш ). Так что на данный момент сдача в эксплуатацию приостановлена на неопределенный срок.