Вимагає відповіді

IPTV vs. цифрове ТБ DVB-C

Доброго дня!

Підкажіть будь-ласка, в чому полягає різниця між IPTV (через застосунок Lanet.TV у Google Play Market) та кабельним цифровим ТБ по DVB-C із використанням PCMCIA CAM Conax модуля окрім тієї різниці, що в першому випадку сигнал ТБ передається через мережу Інтернет, а в другому - через кабельне антенне підключення? Чи є різниця в якості сигналу, який передається у Вас по кабелю, або інший перелік каналів, або більша кількість каналів у HD-якості, або у Lanet.TV застосунку Ви надаєте виключно HD-якість (тобто 720p), а в разі використання кабельного цифрового ТБ надається чесна FullHD-якість (тобто 1080p), або навіть є канали із 4К-якістю у пакетах послуг? Просто хочеться зрозуміти, в чому полягає суттєва різниця між обома варіантами послуг та прийняти рішення щодо відповідного підключення і тарифу. Якщо кабельне цифрове ТБ ані по якості картинки та переліку каналів не має суттєвої різниці від IPTV, то в чому тоді сенс витрачати 950 грн на CONAX-модуль?

Коментувати

Коментарі (2)

фото
1

Доброго дня.

CAM Conax модуля необхідний лише для розкодування кодованих каналів. Більше ніяких додаткових можливостей даний пристрій не дає.

Перевага IPTV в:

- більшій кількості телеканалів, ніж в кабельній мережі;

- можливості призупинити перегляд (функція паузи до 2х годин, залежно від обраного пакета)

- можливості відео назад та ще раз насолодитися цікавим моментом (TimeShift до 2х годин, залежно від обраного пакета)

- доступі до архіву передач до 14 днів (залежно від обраного пакета).

Проте вибір завжди залишається за абонентом: кабельна телебачення чи IPTV.

фото
1

Дякую! Ці аспекти щодо IPTV, перелічені Вами, я і так знаю та розумію. Мене цікавить інше. Чим відрязняється перелік телеканалів, які надаються у IPTV-варіанті, та у кабельному? Де можна передивитися перелік каналів в обох варіантах? Чим відрізняється якість відео-сигналу в обох випадках? Десь може надається більш якісна HD-картинка, ніж в іншому варіанті? В якому варіанті ТБ (IPTV або кабельне цифрове) можна отримати не тільки HD (720p), але й FullHD (1080p)?

фото