Дякую!

​Перший день користуюсь інтернетом від Ланет. З моменту подання заявки до моменту підключення пройшло менше доби. Встиг поспілкуватись з підтримкою з приводу деяких запитань. Всього розмовляв з кількома працівниками - прийняття заявки, супровід заявки, майстер, техпідтримка. Всі справили приємне враження.

Підключення, зв'язок з клієнтом, підтримка, тарифи, сайт, особистий кабінет, методи оплати і швидкість зарахування коштів - все на дуже високому рівні (раніше мав справу з кількома іншими провайдерами, так що є з чим порівняти).

Підсумовуючи вищенаписане, можу сказати, що ви вкрай близькі до сферичного інтернет провайдера у вакуумі, молодці! :) Велике дякую, був приємно здивований. Сподіваюсь, тривале користування послугою мене не розчарує.

Коментувати

Коментарі (3)

фото
1

​Богдан, спасибо вам за такую благодарность.

Вы так написали, что многие могут подумать, что это по заказу :)

фото
1

​Дійсно схоже :) Але насправді порадували. Переїжджаю на нове місце, і спеціально більш ніж за тиждень вирішив замовити - щоб уже точно встигли. А тут - така оперативність. Єдине зауваження - я вже збирався замовляти інтернет у ваших конкурентів, з якими мав справу і не дуже хотів зв'язуватись, але безвихідь... Лише в останній момент випадково дізнався, що Ланет в цьому будинку також є. Інформації не вистачає трохи.

фото
1

Хороший провайдер! Хороший. Главное не перехвалите, а то всякое бывает! А не хотелось бы! )))