Вирішена

проводка

Доброго дня! По вулиці Добрий шлях 5-А у 4 підїзді на 4 та 5 поверхах (кв. 157, 158, 162,163) висить вся проводка Ланет, наче павутиння над головами мешканців!!! Хотілося б щоб було надано якісне технічне обслуговування та якнайшвидше вирішення цього питання. Проводка чіпляеться за голови мешканців, вся геть обвисла, прижимається дверима та заважае відчиняти двері. Прошу вирішити цю проблему!!! дякую.

Коментувати

Коментарі (3)

фото
1

Доброго дня, Ольга. За Вашим зверненням оформлена скарга на відповідальну особу. Найближчим часом дана ситуація буде вирішена. Приносимо вибачення за надані незручності.

фото
2

Добрый день, Ольга.

Прежде всего хочу выразить Вам благодарность от лица администрации компании за активную и не-безразличную общественную позицию.

Ситуация понятна, информация принята.

Будьте уверены, что в ближайшее время (2-3 дня), все кабельные трассы будут упорядоченны согласно нормам Сети Ланет. Также мы дополнительно обследуем все этажи в вашем подъезде и во всем доме для поиска и устранения подобных проблем.

фото
1

Ольга, доброго дня!

Ми перевірили комунцкації, які прокладені по всьому будинку, а також у 4 підїзді на 4 та 5 поверсі. Кабельні траси, які провисають, належать компанії "Домонет". Комунікації Мережі Ланет, проклаені згідно внутрішніх норм компанії.

Дякуємо за звернення!